KAMPANIE SOCIAL MEDIA

Media społecznościowe już podbiły serca ludzi. Korzysta z nich ponad miliard osób. Teraz czas na Ciebie! Niech Twoja firma zdobędzie sympatię klientów i rynek. My, dzięki portalom społecznościowym Ci to umożliwimy!

Obecnie zakładamy profile między innymi na Facebooku, Twitterze, Pintereście, Reddit.com, Linkedln, Google+, Youtube oraz blogi. Oferujemy ich prowadzenie i doskonalenie. Przygotowujemy opisy do filmików, tagi i prowadzimy konwersacje z potencjalnymi klientami. Po przez te i inne działania kreujemy wizerunek Twojej marki.

Bezpośrednim celem kampanii social media jest zachęcenie odbiorcy do pokazania profilu firmy znajomym. W ten sposób zwiększa się wiarygodność zawartych informacji, a tym samym buduje zaufanie do nich.

Konta społecznościowe dodatnio wpływają na pozycjonowanie strony www. Umieszczamy na nich teksty, zdjęcia i linki odnoszące się do Twojej witryny. W ten sposób odwiedzający może szybko i łatwo dotrzeć do głównej treści. A Twoja strona zająć wysoką pozycję w wyszukiwarce Google.

Socialmedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>